MJAKMAMA.PL

Informacje

Mjakmama.pl

 

Ekspercki serwis dla obecnych i przyszłych mam. Zawiera kompleksowe informacje o przygotowaniu do ciąży, jej przebiegu, porodzie czy połogu, ale także o pielęgnacji, rozwoju i wychowaniu dzieci.
W serwisie zamieszczane są najnowsze i sprawdzone materiały, ułatwiające życie oraz rozwiewające wątpliwości rodziców. Są opracowane nie tylko w formie porad, ale także filmów i cieszących się ogromną popularnością, specjalnie opracowanych narzędzi: siatek centylowych, testów, kalkulatorów oraz kalendarzy.
Markę M jak Mama tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w mediach parentingowych. Ich pracę wspiera rzesza najwyższej klasy ekspertów i współpracowników, dzięki czemu serwis prezentuje rzetelną wiedzę na każdy temat, dotyczący ciąży, dzieci i rodzicielstwa.
M jak mama to także dynamicznie rozwijająca się, kilkudziesięciotysięczna społeczność mam i kobiet w ciąży, skupiona wokół fanpage'a oraz grup facebookowych, pod patronatem brandu.
Wszystko to sprawia, że M jak Mama jest najlepszą destynacją dla rodziców, szukających szybkich, fachowych odpowiedzi i wskazówek.

Bussines unit director segmentu zdrowie i parenting: Agnieszka Wirtwein-Przerwa
Redaktor prowadząca: Małgorzata Wójcik.

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Mjakmama.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 50 01
mjakmama24@grupazpr.pl
 

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 41
reklama_mjm@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
IDMnet SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 05
Reklama performance:
performance@idmnet.pl
Reklama programmatic:
pmp@idmnet.pl